МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

ЇЇ величність вода
Новини центру
Вівторок, 26 лютого 2013, 08:46

26 лютого у 2-му Центрі швидкого реагування відбулося чергове показове заняття для особового складу на тему "Вода, яку ми вживаємо", яке провів начальник хіміко-радіологічної лабораторій старший лейтенант служби цивільного захисту Віктор Коваленко. Вода - це найдивовижніша найскладніша субстанція на нашій Землі. Вона - друга за значимістю речовина після кисню для людського організму і відіграє дуже важливу роль у всіх життєвих процесах і явищах, що відбуваються на нашій планеті.

Якість питної води характеризують такі фактори, як забарвленість, запах, смак і присмак, кислотність, жорсткість, загальна мінералізація, мікробіологія, завислі речовини, радіаційні показники.

Навіть якщо вода на водозабірних станціях очищена і відповідає державним стандартам, то проходячи далі по системі подачі, вона знову насичується шкідливими солями. Тому перед споживачем знову постає вибір: або використовувати водопровідну воду, або зробити її вторинну очистку в домашніх умовах. Для цього використовується безліч методів, серед яких відстоювання, кипячення, фільтрування, вимерзання та обеззараження.

Актуальність проведення такого семінару обумовлена важливістю чистої води у нашому житті, зазначив доповідач.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR