МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Не старіють в душі ветерани
Не старіють в душі ветерани
Новини центру
П'ятниця, 01 березня 2013, 14:52

23 лютого, у День Захисника Вітчизни, на території 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування зібралися гості, скроні яких вже вкрила сивина. Вони не приховували свого захоплення від побаченого під час екскурсії по частині, і втой же час чітко орієнтувалися на місцевості. Пояснення цьому дуже просте - всі присутні чоловіки й жінки служили саме у цій частині до 1996 року, коли вона ще носила назву 74445.

З 1958 року частина почала базуватися в Ромнах Сумської області. 18 років тому, в 1996 році її було передано до складу МНС України. З того часу багато води втекло, багато змін відбулося. З`явилися нові цілі і задачі, відповідно нові підрозділи, техніка та обладнання, облаштовані нові будівлі, учбові класи та містечка. Проходять службу нові люди. Але залишилося дуже багато такого до болю знайомого...

- В армії пізнається ціна дружби, життя та честі. Я знаю, як багато це значить для кожного з вас , – звернувся до гостей начальник 2 СРЦШР Сергій Біляєв. - Я вдячний долі за те, що ми були колегами. Мені дуже приємно, що ви й сьогодні у строю, не забуваєте наше колись спільне гніздо,  в якому ми разом переживали і успіхи, і якісь невдачі. Впевнений, що ті принципи й традиції, які стали сенсом нашого життя, й сьогодні затребувані суспільством. І ви зі своїм життєвим досвідом ще довго будете слугувати прикладом для виховання майбутніх поколінь, майбутнього нашої країни.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR