МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Піротехніки Центру нагадали як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів
Піротехніки Центру нагадали як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів
Новини центру
Вівторок, 05 березня 2013, 09:26

Як стверджують спеціалісти, щорічно земля немов би виштовхує споряджені вибухівкою болванки на декілька міліметрів ближче до поверхні. На жаль, іноді люди намагаються розібрати виявлені військові реліквії не усвідомлюючи смертельну небезпеку своїх дій. І це не перебільшення. Докази стверджують: усталена думка у частини населення про те, що старі боєприпаси віджили свого віку і вибухати не можуть - хибна. Це добре знають не тільки піротехніки, але і близькі тих людей, які своїм життям або здоров'ям розрахувалися за " панібратське" ставлення до смертоносного металу.

Саме тому у 2 Центрі пройшло показове заняття для особового складу щодо поводження з вибухонебезпечними предметами, яке провів начальник 2-го відділення піротехнічних робіт старший лейтенант служби цивільного захисту Руслан Луценко.

Дати однозначну відповідь - що саме спонукає людей так необачно поводитись із вибухонебезпечними предметами - доволі важко, -зазначив доповідач. - Але, доволі легко ще раз нагадати елементарні правила безпеки при виявлені боєприпасів. Пам'ятайте: при виявленні вибухонебезпечних предметів слід огородити місце знахідки та негайно повідомити про неї підрозділи МНС України за телефоном 101, а також місцеві органи влади. До прибуття спеціалістів слід організувати чергування поблизу знахідки та не допускати до неї людей. Категорично заборонено розбирати боєпргтаси, кидати їх у вогонь або самостійно переносити чи транспортувати. Дотримання цих простих правил убезпечить ваше життя.

НАСЛІДКИ ПОРУШЕННЯ ЗАХОДІВ БЕЗПЕКИ ПРИ ПОВОДЖЕННІ З ВНП У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

2011 рік – загинуло 3 людини, у тому числі 1 дитина; 2012 рік – 2 людини загинуло та 2 травмовано.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR