МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Боротьба зі стихією триває
Боротьба зі стихією триває
Новини центру
Неділя, 24 березня 2013, 15:45

23-24 березня у зв’язку з різким погіршенням погодних умов, переметами  до 1.5 м, особовий склад 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування (м.Ромни Сумської обл..) був приведений у підвищену ступінь готовності. Для боротьби зі стихією 8 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки вирушили до м.Путивль, 6 чоловік та 1 одиниця техніки – у столицю. На трасах регіонального та державного значення у Роменському районі цілодобово чергують тягачі, які за останні 2 доби звільнили зі снігового полону близько 100 автомобілів.

 

Крім цього, вулиці міста Ромни патрулює екіпаж на БТР-80, який також вивільняє відчайдухів та їхні автівки, що застрягли.

Курсує мобільний пункт обігріву, який підвозить водіям автівок, що стали, продукти харчування та гарячий чай.

Екіпажі на 2 одиницях техніки (ЗІЛ – 131 (САРМ) та човен на повітряній подушці МАРС – 700) забезпечують доставку медичного персоналу та хворих, які потребують невідкладної медичної допомоги. Так, 24 березня о 9.30 на пульт оперативного чергового 2 Центру зателефонували рідні 40-літнього чоловіка, у якого за попередніми даними стався інсульт, а карета швидкої медичної не може доставити його до лікарні. На допомогу прийшли рятувальники.

Продукти першої необхідності, зокрема хліб, по крамницям також розвозять бійці ДСНС на ЗІЛ-131. Наразі боротьба зі стихією триває.

Див відео: http://youtu.be/3yRE6zU8wjM

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR