МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Сумська область: підлітків навчали поводитися з боєприпасами
Сумська область: підлітків навчали поводитися з боєприпасами
Новини центру
Вівторок, 09 квітня 2013, 15:53

http://www.youtube.com/watch?v=uEZYdUlK3Ag&feature=youtu.be 9 квітня студенти Роменського коледжу КНЕУ, що на Сумщині, наглядно вивчали свої можливі дії у разі виявлення боєприпасів часів війни.

Цікаву лекцію з демонстрацією навчального фільму та різноманітних вибухонебезпечних предметів підготували та провели  фахівці піротехнічних робіт  2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування.

 

Підлітки охоче спілкувались з рятівниками ДСНС та задавали багато запитань щодо правил безпеки. Учні також мали нагоду спробувати у роботі спецзасоби з пошуку боєприпасів, приміряти справжні обладунки сапера та потримати навчальні боєприпаси у руках.

Юнаки та дівчата зрозуміли, чому не можна торкатися небезпечних знахідок, а в разі їх виявлення негайно повідомляти рятувальників, міліцію чи місцеві органи державної влади. Номер Народної служби порятунку «101» також закарбувався в їхній пам’яті.

Захід провели начальник групи піротехнічних робіт 2 Центру майор служби цивільного захисту Дмитро Лєсков та його заступник капітан служби цивільного захисту Руслан Степанюк.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR