МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру На Сумщині знищено7 боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни.
На Сумщині знищено7 боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни.
Новини центру
Середа, 26 червня 2013, 05:30

 

18-21 червня піротехнічне відділення Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України під керівництвом старшого лейтенанта служби цивільного захисту Богдана Луценка продовжували звільняти Сумщину від застарілих боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни.

 

За цей тиждень на території Сумської області було вилучено 7 боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни: три артилерійських снаряди та чотири мінометних міни різного калібру.

18 червня в місті Лебедин під час збирання грибів та ягід місцеві жителі виявили чотири мінометних міни калібру 120 мм часів Великої Вітчизняної війни.

19 червня в полі на відстані 500м від села Кошті Лебединського району під час обробітку поля трактористи виявили артилерійський снаряд калібру 76мм.

Того ж дня в селі Бугрувате Охтирського району в лісосмузі за 2 км від житлових будинків місцеві мешканці під час заготівлі дров виявили артилерійський снаряд калібру 76мм

21 червня в селі Самотоївка Краснопільського району під час збирання сіна місцеві мешканці виявили артилерійський снаряд калібру 122мм

Про знахідки часів війни жителі повідомляли на лінію екстреного виклику «101»

Транспортувавши небезпечні предмети до спеціально відведеного місця підриву, піротехніки Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України успішно їх ліквідували

ДСНС України звертається до населення з проханням,  знайшовши підозрілий предмет, ні в якому разі не торкайтеся його, про знахідку терміново повідомте місцеві органи влади або службу порятунку за номером «101».

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR