МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Наметові табори для юних рятувальників
Наметові табори для юних рятувальників
Новини центру
Середа, 31 липня 2013, 10:17

З 15 по 30 липня рятувальники Центру провели у Роменському районі наметові табори для дітей віком від 7 до 15 років, що є членами спортивного клубу "Рятувальник". Головною метою  таборів були відпочинок і оздоровлення  дітей. Крім відпочинку діти мали можливість ознайомитися з практичними основами безпеки життєдіяльності, туризму, методами надання першої медичної допомоги.

Для них були проведені заняття з історії рідного краю, національних традицій та багато іншого. З юним поколінням працювали кращі наставники, які вже давно довели свою фаховість у галузі різностороннього виховання дітей.

15 днів дiти були «відірвані» від звичних телевізорів чи комп’ютерів, а з ранку до ночi активно працювали по самообслуговуванню та тренувалися. Вони почергово виконували обов'язки по дотриманню розпорядку дня, заготовляли дрова для багаття, самостiйно готували їжу, прибирали територiю. Крiм того, буквально щодня брали участь у безлічі конкурсів та турнірів, якi всебiчно розвивають інтелект та iнiцiативу кожного, здобули численнi фiзичнi та практичнi навички, набули комунікативних якостей. Родзинкою програми стала участь підлітків у захоплюючій грі "Сталкер".

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR