МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Зі святом, десантники!
Зі святом, десантники!
Новини центру
Понеділок, 05 серпня 2013, 06:35

http://www.youtube.com/watch?v=H_BIRCwKBCY

2-го серпня відзначили своє професійне свято люди, у мужності й сміливості яких ніхто не може сумніватися, бо ж вони - еліта Збройних сил, вони – десантники. У нашому місті у святкових заходах (на такому рівні проводилися вп`яте) взяли участь безпосередньо хлопці, що проходили у різні часи службу у повітряно-десантних військах, міська влада, а також громадськість Роменщини.

 

Урочистості пройшли за підтримки МЦШР ДСНС, спілки воїнів-афганців, зі справжнім бронетранспортером та БРДМом, з концертними виступами кращих виконавців та художніх колективів міста, показовими виступами секцій бойового мистецтва.

На святі були присутні міський голова Микола Калашнік, перший заступник голови роменської райдержадміністрації Володимир Татарінов.

По-різному склалася доля у бувших десантників, хтось із них освоїв більш мирні професії, хтось розпочав власну справу, а хтось і понині продовжує служити Батьківщині у різних структурах. Одна із них – Державна служба України з надзвичайних ситуацій. Чимало хлопців-десантників змінили свої «тільники» на рятувальне спорядження і продовжують нести службу у Міжрегіональному центрі швидкого реагування, це Петренко Володимир, Надточий В’ячеслав, Калуга Сергій, Хоруженко Андрій, Шебедя Владислав. У їхніх лавах і начальник центру Сергій Біляєв.

- Девіз десантників "Ніхто, крім нас" - став у подальшому моїм життєвим кредом, саме це гасло стало основою мого життя, - зазначив очільник МЦШР Сергій Біляєв. - Сьогодні для всіх нас дуже важливо не втратити ту іскорку, той зв'язок поколінь, що завжди був притаманний нашому народу.  Сьогодні відзначають свято десантники різних поколінь, і всіх нас об’єднує одне: любов до свого рідного краю, готовність захистити його у будь-який час. А ми, старше покоління, несемо повну відповідальність за нинішніх школярів, що прийдуть на зміну нам вже через  десять років. Адже те, якими вони будуть, якими цінностями будуть керуватися на своєму життєвому шляху – залежить від нас з вами.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR