МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Командно - штабні навчання у Сумах
П'ятниця, 16 серпня 2013, 08:41

15 серпня на Сумщині відбулися командно-штабні навчання  з органами управління та силами цивільного захисту при виникненні аварії. Навчання, у яких взяли участь 184 особи особового складу, 41 одиниця автомобільної, інженерної та спеціальної техніки, пройшли на Сумському ПАТ “СумиХімпром”, який є одним з найбільших вибухо-пожежонебезпечних підприємств  м. Суми. Див відео: http://www.youtube.com/watch?v=g2XjQVfFmy8

Наряду з ПАТ «СумиХімпром», управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, управлінням охорони здоров`я Сумської обласної державної адміністрації та Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, управлінням МВС України в Сумській області, головним управлінням Держсанепідслужби в Сумській області, обласного центру з гідрометеорології, підприємств м. Суми та Сумської філії ПАТ «Укртелеком» у заході взяли участь фахівці хімічного пірозділу Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Роменці прибули до місця аварійної ситуації на спеціальних машинах радіаційної та хімічної розвідки та лабораторного контролю. Вони були безпосередньо залучені для ліквідації наслідків аварії: провели хімічну розвідку виробничої території, евакуацію людей з осередку хімічного зараження, надали першу медичну допомогу постраждалим, встановили пневмобандаж на пошкоджену ємність з аміаком з метою запобігання вільному витоку аміаку, провели першочергові заходи з попередження випаровування аміаку та створили водяну  завісу для осадження (хімічної хмари) парів аміаку. Після чого фахівці МЦШР провели хімічну розвідку в осередку забруднення та визначили щільність забруднення повітря, води та ґрунту.

У результаті злагоджених дій органів управліня та сил цивільного захисту аварію було локалізовано. Підводячи підсумки занять, їх керівник начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Сумської обласної державної адміністрації Олександр Калін відзначив високий рівень навичок та знань у галузі цивільного захисту всіх задіяних учасників, а також нагадав про необхідність регулярного проведення такого роду заходів задля безпеки наших громадян.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR