МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру На Сумщині знищено 23 боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни.
На Сумщині знищено 23 боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни.
Новини центру
Понеділок, 09 вересня 2013, 13:02

 

2-7 вересня піротехнічна група Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України продовжувала звільняти Сумщину від застарілих боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни.

 

За цей тиждень на території Сумської області було вилучено 23 боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни: дев`ять артилерійських снарядів, вісім мінометних мін різного калібру, п`ять ручних гранати РПГ-40(2шт), РГ-42(2шт), М-39 та авіабомбу ФАБ -100.

2 вересня в селі Вербове Охтирського району у лісополосі місцевий мешканець виявив артилерійський снаряд калібру 88 мм часів Великої Вітчизняної війни.

Того ж дня в лісі на відстані до 3 кілометрів від житлових будинків села Ямне Великописарівського району місцеві мешканці під час прогулянки,  побачили на поверхні землі предмет зовні схожий на боєприпас. Ним виявився артилерійський снаряд калібру 122мм.

3 вересня поблизу с.Чернеччина Охтирського району рятувальники у співпраці зі співробітниками Управління Служби безпеки України вилучили 6 вибухонебезпечних предметів. Фугасну авіабомбу вагою 100 кг. та 5 артснарядів калібру 76 мм. виявили раніше працівники СБУ в ході проведення оперативних заходів, спрямованих на протидію незаконному обігу засобів ураження .

Того ж дня в полі села Радьківка Сумського району під час земляних робіт поряд з житловими будинками місцеві мешканці виявили мінометну міну калібру 82 мм .

4 вересня в селі Мозгове Тростянецького району в лісі під час прогулянки місцеві мешканці виявили чотири мінометні міни калібру 82мм

6 вересня в селі Перекопівка Роменського району в лісосмузі місцеві мешканці виявили артилерійський снаряд калібру 76мм

Того ж дня в селі Сад Сумського району по вулиці Селекційна під час земляних робіт господарі садиби виявили артилерійський снаряд калібру 37мм ручні гранати РПГ- 40, РГ-42, М-39 та запал Ковешнікова

7 вересня в місті Тростянець на відстані 10 метрів від залізничної колії в лісосмузі місцевими грибниками була виявлена мінометна міна калібру 82мм

Транспортувавши небезпечні предмети до спеціально відведеного місця підриву, піротехніки Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України успішно їх ліквідували

ДСНС України звертається до населення з проханням,  знайшовши підозрілий предмет, ні в якому разі не торкайтеся його, про знахідку терміново повідомте місцеві органи влади або службу порятунку за номером «101».

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR