МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Українські рятувальники навчаються в Республіці Білорусь
Українські рятувальники навчаються в Республіці Білорусь
Новини центру
Вівторок, 10 вересня 2013, 13:44

2 по 6 вересня 2013 року в м. Мінськ та м. Світла Роща (Республіка Білорусь) проводився навчальний курс з цивільного захисту проти хімічної зброї з наданням допомоги за статтею Х Конвенції про заборону хімічної зброї .

Курс був організований Технічним секретаріатом Організації із заборони хімічної зброї спільно з урядом Республіки Білорусь та був розрахований на фахівців у сфері цивільного захисту та оборони, до компетенції яких належить питання організації захисту та надання допомоги у випадку застосування бойових хімічних речовин. У навчальних курсах взяли участь рятувальники з Вірменії, Бангладешу, Болгарії, Естонії, Казахстану, Латвії, Литви, Румунії, Російської Федерації, Таджикистану, В`єтнаму та України. Від України у навчальному курсі взяли участь 2 представники Ярослав Шкурський (МЦШР ДСНС України) та Олексій Лозуренко (ДП МРЦ ДСНС України ).

За декілька днів представники ДСНС України отримали знання та навички щодо цивільного захисту населення від хімічної зброї та здобули міжнародний досвід для посилення спроможності України у сфері реагування на загрози, які виникають внаслідок застосування бойових хімічних речовин. Набутий багаж знань надасть можливість українським ряувальникам надавати кваліфіковану допомогу населенню у випадку застосування бойових хімічних речовин та долати негативні наслідки від можливих витоків хімічно небезпечних речовин.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR