МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Вихованці Центру ідуть у доросле життя
Середа, 25 вересня 2013, 06:12

Нещодавно лави курсантів Національного університету цивільного захисту України (м.Харків) поповнило молоде покоління. Цього року вперше в історії навчального закладу в однострої першокурсників вишикувалися й дівчатка.  Серед них – вихованка Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України Оксана Харченко.

Народилася Оксанка в багатодітній сім’ї в селі Хмелів, що на Сумщині. У родині вона була вже шостою дитиною. Після її народження на світ з`явилося ще четверо братів та сестер. Непростим було її дитинство, яке  залишило величезний відбиток у житті дівчинки. У нелегкі 90 –ті сім`ю спіткало скрутне матеріальне становище. На жаль, батьки не витримали натиску долі, найбільше ж постраждали діти. Будучи школяркою початкових класів, дівчинці разом з її братами та сестрами довелося зі звичайної сільської школи та з батьківської оселі потрапити до школи-інтернату імені О. Деревської (м.Ромни Сумської обл.).

Життя дитини, позбавленої батьківського піклування, – це терниста дорога випробувань, яку подолати самотужки іноді дуже важко, бо не відомо, що таке материнська любов і батьківська опіка. Усі діти, які мешкають в інтернаті, сподіваються, що доля буде прихильною до них, а їх майбутнє – безхмарним. Мріяла про це й Оксана. Вона не лише добре навчалася, але й писала чудові вірші та майстерно їх декламувала. Неодноразово була лауреатом міських та обласних творчих конкурсів. Доля дійсно посміхалася їй, напевне, за добру вдачу. Щасливий виток у її житті відбувся, коли зустрілася з людьми, небайдужими до чужого горя. Добрими чарівниками виявилися люди в погонах – рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування.

Знайомство з представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій кардинально змінило життя дівчини. У 13 років вона стає вихованкою центру та навчається грі на флейті. Протягом п`яти років розширює свій творчий потенціал та підвищує рівень майстерності. Спостерігаючи за людьми в погонах, які стали для неї взірцем, дівчинка, не вагаючись, обирає майбутню професію. Оксана хоче допомагати людям, як її названий батько – Сергій Біляєв, начальник центру.

І ось – Присяга. Надзвичайно урочиста й відповідальна мить. Відтепер Оксана розуміє, що не може схибити в навчанні, службі, бо свідомо виявила бажання присвятити себе гуманній, благородній професії рятувальника. Віднині на неї очікує сувора дисципліна, розпорядок дня, фізичні навантаження. Адже  Оксана Харченко – курсант соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України.

Серце Оксани сповнене надій та оптимізму. Цілеспрямована, активна дівчина мріє стати військовим психологом. Склавши успішно іспити, вона досягла своєї мети. Сьогодні Оксана впевнено дивиться у майбутнє.

Колектив Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, що дислокується на Сумщині, вітає Оксану з першим важливим кроком у її житті. Бажає здоров'я, наполегливості, завзяття та успіху! Нехай у неї буде щаслива доля й велике майбутнє! Сподіваємося, що ще не раз почуємо про Оксану Харченко, яка прославить професію рятувальника та  в  бурхливому вирі життя знайде своє місце.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR