МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
До зимового періоду готові!
Вівторок, 15 жовтня 2013, 06:08

Згідно розпорядження Голови  ДСНС України Михайла Болотських у всіх регіональних підрозілах Державної служби України з надзвичайних ситуацій пройшов огляд спеціальної та інженерної техніки, а також перевірка готовності сил і засобів рятувальних підрозділів до дій за призначенням у осінньо-зимовий період 2013-2014 років.

див. видео:

http://youtu.be/ICb31XDzmV8

Зокрема, у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України була перевірена інженерна техніка, серед якої шляхопрокладач БАТ 2, інженерна машина розгородження ІМР 2м, автомобілі підвищеної прохідності,  автомобільні тягачі, комплект електро-газозварювального обладнання, підігрівач повітря УМП 350,  пункт надання першої медичної допомоги.

БРДМ та БТР, спеціальна та інженерна техніка вже готові до зимових ускладнень, також засоби подолання водяних перешкод (плаваючий транспортний засіб, моторні човни, катер на повітряній подушці), насосне обладнання (мотопомпи), спеціальні аварійно-рятувальні машини. Окрім цього, будуть розгорнуті три мобільних пункти життєзабезпечення та 2 пункти обігріву у будь-якому куточку країни або регіону, якщо цього вимагатиме ситуація.

Проблема можливого знеструмлення теплопостачальних, комунальних, лікувальних установ та інших об’єктів життєзабезпечення, внаслідок ускладнення погодних умов, також прорахована - заздалегідь до роботи підготовлені  пересувні електростанціі різної потужності.

Окрему увагу було приділено перевірці альпіністського спорядження. Всі рятувальники центру проходять альпіністську підготовку, що дає змогу професійно реагувати на виклики стихії чи техногенний чинник у будь – якому куточку країни як у літній, так і зимовий період.

Керівництво Центру перевірило готовність підрозділів - групи рятувальних робіт, групи підводного розмінування, інженерної групи, групи із забезпечення життєдіяльності, піротехнічних робіт, автотранспортного забезпечення,  кінологічного центру та ремонтної групи, вузла телекомунікаційних та інформаційних технологій   та частини радіаційного, хімічного,  та біологічного захисту - до роботи в осінньо-зимовий період. Під час проведення перевірки основна увага приділялась технічному стану інженерної, спеціальної і снігоочисної техніки, пунктів управління.

У разі екстремального зниження температури повітря опрацьовано питання щодо завчасної підготовки пунктів обігріву та забезпечення їх цілодобового функціонування , з метою попередження випадків переохолодження людей, надання допомоги населенню, у першу чергу малозахищеним верствам.

Перевірка показала, що сили і засоби МЦШР ДСНС України та 14 Державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області перебувають у постійній готовності та мають змогу будь-якої миті у разі погіршення погодних умов прийти на допомогу людям.

«Ми пам'ятаємо, якою складною з точки зору погодних умов була минулорічна зима. Ми проаналізували ситуацію, намітили плани і підготували весь необхідний матеріально-технічний ресурс. В цілому рятувальники Роменського гарнізону готові  до ліквідації наслідків можливих несприятливих погодних умов та надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період», - наголосив начальник Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України полковник сл.ЦЗ Сергій Біляєв.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR