МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Сергій Біляєв: «Щоб стати справжнім рятувальником, потрібно бути як мінімум спортсменом».
П'ятниця, 18 жовтня 2013, 12:44

Професія рятувальника за родом своєї діяльності вимагає психологічної стійкості та неабиякої фізичної підготовки. Люди, що обрали для себе цю нелегку професію, завжди повинні бути готові до серйозних навантажень. Сила та витривалість для цього вкрай необхідні, тому у житті кожного рятувальника присутній спорт. Саме спорт загартовує у них силу волі, мужність, сміливість, рішучість і допомагає при виконанні професійних обов’язків.

Для підтримки фізичної форми та відпрацювання навичок у співпраці з віце – президентом НОК України президентом  федерації біатлону України Володимиром Бринзаком на базі спортивного клубу «Рятувальник» Міжрегіонального центру швидкого реагування було створено  осередок Національного олімпійського комітету України. Основне його завдання -  популяризація масового спорту і здорового способу життя, фізичне і духовне збагачення людей. Звичайно, була створена відповідна матеріальна база для повноцінного розвитку різних видів спорту.


Люди стали масово займатися спортом. Хтось для підтримки власної фізичної форми, а дехто вийшов і на професійний рівень. Серед головних досягнень Центру – 3 місце на чемпіонаті світу кінологів – рятувальників, 1 місце на чемпіонаті світу з рукопашного бою. Про успіхи футбольної команди Міжрегіонального центру «Рятувальник» добре відомо як у Сумському регіоні, так і поза його межами. Немало позитивних слів можна сказати про інші види спорту, у яких роменські рятувальники досягли певних успіхів. Серед них волейбол, баскетбол, гирьовий спорт, армреслінг, східні багатоборства тощо. На окрему увагу заслуговує біатлон. У даному виді спорту імена бійців МЦШР вже відомі не тільки у нашій країні, а й за кордоном. Серед таких – Юлія Журавок. У її активі  участь у перших юнацьких Олімпійських іграх в Австрії, які проходили у місті Інсбрук, де Юлія потрапила до десятки кращих біатлоністів світу. А вже на Чемпіонаті світу у Фінляндії  отримала перемогу в естафеті. В січні 2013 року на Чемпіонаті світу в Австрії отримала перемогу, завоювавши 2 місце в особистій гонці та в естафеті. В лютому в Болгарії, в місті Банско, отримала бронзу, завоювавши 3 місце в естафеті. Але ще більш гучний успіх чекав на  представницю ДСНС України на Чемпіонаті Європи в Естонії, де працівниця МЦШР отримала блискучу  перемогу і стала Чемпіонкою Європи.

«Тільки завдяки наполегливій праці формуються такі риси характеру, як дисциплінованість і відповідальність, - зазначив начальник МЦШР ДСНС України полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. – Щоб досягти успіху, потрібно постійно працювати над собою. Це аксіома, і вона стосується всіх аспектів людської життєдіяльності. Наша Юля прикладала титанічні зусилля, вперто крокувала до своєї мети, і результат не забарився. Не дивлячись на доволі юний вік, вона завжди демонструє найміцнішу волю до перемоги. Ця дівчина завдяки своїй силі характеру слугує достойним прикладом для наслідування як для наших рятувальників, так і, взагалі, для молодого покоління. Вона гордість всієї Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Наш колектив від всієї душі вітає свою колегу із заслуженими перемогами та бажає їй досягнення нових злетів та перемог.


 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR