МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Сумська область: знешкоджено 100 кілограмову авіаційну бомбу часів Великої Вітчизняної війни.
Сумська область: знешкоджено 100 кілограмову авіаційну бомбу часів Великої Вітчизняної війни.
Новини центру
Вівторок, 05 листопада 2013, 14:58

5 листопада піротехнічним відділенням Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України знешкоджено авіаційну бомбу ФАБ-100 часів Великої Вітчизняної війни, яка напередодні була виявлена в полі поблизу села Грузьке Тростянецького району. На небезпечний предмет натрапив місцевий тракторист під час оранки поля . Про знахідку часів війни чоловік терміново повідомив правоохоронців та народну службу порятунку «101».

 

Піротехніки обережно помістили авіабомбу до спеціально обладнаного піротехнічного автомобіля і транспортували за межі населеного пункту на спеціальний майданчик підриву.  О 16.00 годині операція зі знешкодження була успішно завершена.

ДСНС України звертається до населення з проханням,  знайшовши підозрілий предмет, ні в якому разі не торкайтеся його, про знахідку терміново повідомте місцеві органи влади або народну службу порятунку за номером «101».

 

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR