МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Відлуння війни
Новини центру
П'ятниця, 22 листопада 2013, 08:45

19-20 листопала   піротехнічним відділенням Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України  під керівництвом капітана служби цивільного захисту Руслана Степанюка  було вилучено 3  боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни.

 

19 листопада в полі села Побиванка Липоводолинського району місцевим трактористом під час обробітку поля виявлено артилерійський снаряд калібру 150мм .

Того ж дня , в полі поблизу села Станове Тростянецького району під час збирання урожаю соняха місцевий комбайнер виявив мінометну міну 120мм

20 листопада в селі Костів Лебединського району на відстані 100 метрів від села в лісозмузі під час збирання грибів місцеві мешканці натрапили на артилерійський снаряд калібру 75мм.

Всі вказані вибухонебезпечні предмети буди вилучені та знищені піротехніками Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України у спеціально відведених для цього місцях.

ДСНС України закликає громадян бути уважними та обережними у поводженні із невідомими предметами. Зокрема. у разі виявлення незнайомих вам металевих предметів не брати їх до рук та повідомити про знахідку рятувальників.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR