МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Роменські рятувальники вшанували воїнів-афганців.
П'ятниця, 14 лютого 2014, 14:57

14 лютого в Міжрегіональному центрі швидкого реагування відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану. За десять років чужої війни понад 160 тисяч українців пройшли через горнило Афгану 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3 360 – не повернулися до своїх домівок і для них слова Кандагар чи Саланг не просто географічні назви..

Шість працівників Центру - Карпушкін Сергій Володимирович, Трепалін Олесандр Васильович, Мірошніченко Володимир Володимирович, Мельник Олег Володимирович, Мацак Микола Іванович та Надточій Олександр Павлович - брали участь у неоголошеній Афганській війні. Доля їм подарувала життя, вони повернутися до рідного дому, порядкувати рідну землю, віддаючи їй свої сили і вміння. Вони пройшли пекло війни Афганістану, вони не поповнили списки загиблих, вони є тією пам'яттю, що пише історію.


“На слова вдячності за героїзм і мужність, виявлені під час бойових дій, сьогодні заслуговують усі воїни-інтернаціоналісти, котрі виконували у різні часи свій обов’язок. Більшість з Вас і зараз продовжує робити внесок у розбудову нашої держави, виховання у молоді патріотизму- зазначив у своєму виступі очільник Центру Сергій Біляєв. - Тому нашим обов’язком сьогодні є не забувати живих свідків тих далеких подій. Бажаємо всім ветеранам-"афганцям" миру і спокою, здоров'я й оптимізму, добробуту в сім'ях, успіхів у Вашій благородній справі в ім’я нашої Батьківщини”!

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих товаришів, які не повернулися до рідних домівок.

Ветерани-афганці отримали грамоти від керівництва Центру. Начальник варти воєнізованої охорони Олександр Васильович Трепалін був нагороджений пам`ятною медаллю від Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та МНС України «Долг выполнен с честью».


Оркестр Центру та солісти Олександр Надточій, Олександр Сердюк, В`ячеслав Бондаренко та Людмила Корпашко дарували воїнам-інтернаціоналістам та всім присутнім у залі близькі їхньому серцю пісні.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR