МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Події Хмельницька область: пожежник на відпочинку врятував 9 людей із перекинутого човна
Хмельницька область: пожежник на відпочинку врятував 9 людей із перекинутого човна
Вівторок, 10 червня 2014, 06:24

8 червня о 21:20 на пункт зв’язку рятувального підрозділу надійшло повідомлення про те, що в місті Деражня на річці Вовк перекинувся човен з дітьми та дорослими.

 

 

Випадково на місці події перебував 30-річний командир відділення 11-державної пожежно-рятувальної частини старший сержант служби цивільного захисту Сергій Рудий. Він рибалив неподалік у вільний від чергування час. Пожежник не розгубився і відразу кинувся на допомогу. На власному човні він доплив до людей, які перебували у воді, та відразу дістав з річки чотирьох дівчаток віком від 7 до 10 років. П’ятеро дорослих, тримаючись за човен, залишалися у воді до приїзду рятувальників, які згодом транспортували потерпілих до берега та передали лікарям швидкої медичної допомоги,

Завдяки діям рятувальника, який за збігом обставин опинився у потрібний час на місці трагедії і проявив громадянський обов’язок і професійну майстерність, вдалося врятувати 9 людських життів. До речі, глибина річки у місці, де перекинувся човен, сягала трьох метрів.

Як з’ясувалося, компанія з 5 дорослих та 4 дітей спробували перетнути річку на металевому човні, у якому допускається транспортування максимум 6 осіб. Не допливши до берега близько 100 м, човен почав розхитуватись та перекинувся.

На даний час життю та здоров’ю потерпілих нічого не загрожує.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре застерігає громадян – не нехтуйте елементарними правилами поведінки на воді. В жодному разі не заходьте у воду напідпитку, не купайтеся у непристосованих для цього місцях і не залишайте дітей без нагляду.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR