МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Голова ДСНС України Сергій Бочковський високо оцінив роботу роменських рятувальників
П'ятниця, 05 вересня 2014, 12:08

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський високо оцінив роботу зведеного  загону Міжрегіонального центру швидкого реагування на чолі з полковником Серієм Біляєвим, які вже більше місця проводять відновлювальні роботи у Луганській області.

 

 

“Рятувальники цього загону не бояться ні кулеметних черг, ні автоматних пострілів: вони доставляли гуманітарну допомогу навіть у райони АТО. Їх обстрілювали, робили все, аби рятувальники не розпочинали роботи. Проте мужність та патріотизм як Сергія Біляєва, так і кожного рятувальника, не дозволили їм залишити людей на самоті зі своїми проблемами. І ось результат – інфраструктура міста Лисичанськ повністю відновлена, працює дитячий садок, функціонує  одна з головних транспортних артерій Луганщини – міст “Томашівський”. І це лише початок на шляху до повного відновлення Донбасу”, - зазначив Голова Служби.

Варто зазначити, що рятувальники не лише відновлюють зруйновані міста, але й опікуються питанням доставки гуманітарної допомоги людям. Починаючи з 6 липня рятувальники ДСНС України доставили на Схід близько 2 тис. тонн гуманітарної допомоги. Зокрема, продукти харчування, набори добових пайків, питна вода, предмети першої необхідності, засоби особистої гігієни, одяг та медикаменти.

Також Зведеним загоном Міжрегіонального центру швидкого реагуання (м. Ромни Сумьскої області) ДСНС України доставлено та роздано 357 тонн гуманітарної допомоги у Луганській області. Зокрема, близько 50 тонн було доправлено в райони проведення АТО. Гуманітарна допомога доправлена у такі міста Луганщини, як Золоте, Гірське, Попасне, Лисичанськ, Первомайськ.

“Я хочу подякувати особисто кожному рятувальнику, який нині активно працює та відновлює звільнені міста Донбасу. Я пишаюся тим, що в нашій Службі працюють дійсно герої сьогодення, які небайдужі до людського горя та готові допомогти всім, хто цього потребує. Дякую Вам, хлопці за якісну та ефективну роботу. Наснаги вам та витримки у вашій нелегкій справі”, - зазначив Сергій Бочковський.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR