МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Переможці першості СОО ФСТ “Динамо” України з міні-футболу (І група)
П'ятниця, 24 жовтня 2014, 07:50

У жовтні 2014 року в Фізкультурно-оздоровчому комплексі “Динамо” було проведено фінальні ігри першості СОО ФСТ «Динамо» України з міні-футболу серед КФК (першої групи) силових структур та правоохоронних органів області за програмою загань «Динаміада-2014», присвяченої 90-річчю утворення ФСТ «Динамо» України.

В фінальних іграх прийняли участь 8 команд (96 учасників), а саме: Сумський прикордонний загін, УМВС України в Сумській області, Охтирський МВ, прокуратура, Шосткинський МВ, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, в/ч 3022 (м. Шостка), Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС (м. Ромни).

Місця розподілились наступним чином:

ІІІ місце – УМВС України в Сумській області;

ІІ місце – Сумський прикордонний загін;

І місце – Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС (м. Ромни).

Команди переможниці та призери були нагороджені кубками та грамотами СОО ФСТ «Динамо» України. Суддівською колегією були встановлені номінації: «Кращий гравець», «Кращий воротар» та «Кращий бомбардир».

В номінації «Кращий гравець» став Поповченко Олександр (Сумський прикордонний загін), «Кращий бомбардир» – Анцибор Андрій (Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС (м. Ромни), «Кращий воротар» – Боярко Юрій (УМВС України в Сумській області), які також були нагороджені грамотами та кубками обласної організації.

Начальник МЦШР полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв привітав чемпіонів - Ігоря  Салівона, Олега Дуброва, Олександра Ткача, Юрія Козаченка, Євгена Кондратенка, Олексія Калінова, Андрія Анцибора, лойка дмитра, гайдука дениса,  і підкреслив: «Спорт, особливо для рятувальника - це його життя, це його фізичний та духовний розвиток. Вкрай важливо, щоб всі це розуміли».

Команда Міжрегіонального центру виступає у подібних змаганнях вже третій сезон, і являється чемпіоном сезону 2012 та 2013.

 

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR