МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Нова ротація на Донбасі
Вівторок, 11 листопада 2014, 12:56

До виконання відновлювальних робіт у м. Авдіївка приступив особовй склад аварійно – рятувального загону МЦШР ДСНС України під керівництвом підполковника служби цивільного захисту Олега Пташка. 38 рятувальників змінили на Донбасі своїх колег та земляків, і також продовжують надавати допомогу постраждалому населенню по відновленню житлових будинків, зруйнованих під час артилерійських обстрілів.

Всього в Авдіївці за період активних бойових дій зазнали руйнувань тисяча двісті шістдесят три будинки. З них 1152 розташовані в приватному секторі міської забудови, районі Стара Авдіївка. Роботи по відновленню житлової інфраструктури тривають вже близько року. Отже, залишилося відновити 288 будівель. Основна частина - в зоні постійної небезпеки: на вулицях, розташованих впритул до сумно відомої Авдіївської «промзони», де постійно не припиняються вогневі провокації з боку ворога.

«Ще з 2014 року рятувальники нашого центру активно залучалися до виконання завдань в районі проведення бойових дій на Донбасі, - зазначив начальник Міжрегіонального центру швидкого реагування полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. -  Для нас такі завдання не є новими. Брали участь у відновленні мостів, інших об'єктів інфраструктури, які зазнали руйнувань. Фактично, 40 відсотків нинішнього складу загону працювали в Авдіївці в складі попередніх ротацій. Люди добре знайомі зі специфікою робіт і мають необхідні робочі спеціальності: зварювальники, монтажники, висотники тощо.  До того ж, використовуємо власну техніку і обладнання, отже ми повністю мобільні, і готові виконувати завдання за призначенням стільки, скільки буде потрібно».

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR