МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Піротехніки Центру звільняють Луганщину від боєприпасів
П'ятниця, 13 лютого 2015, 12:37

Піротехнічні розрахунки Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни Сумської обл.) працюють на звільнених від терористів населених пунктах Луганщини та у так званій зоні зіткнення з липня 2014 року.

Лише  з початку 2015 року сумські піротехніки виявили, вивезли у безпечне місце та знешкодили близько 600 вибухонебезпечних предметів. Серед них реактивні снаряди, артилерійські снаряди, гранати, мінометні міни, осколкові гранати, касетні елементи та протитанкові гранати.

Більшість боєприпасів були виявлені на територіях населених пунктів Новоайдарівського району – сс Побєда, Дмитрівка, Трьохізбенка, м.Щастя та Станиці Луганської, де й по цей час проходять бойові дії.

Роботи для наших фахівців на території південного сходу країни ще дуже багато, - зазначив начальник МЦШР ДСНС України полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. – Але вмотивованість, обережність та професіоналізм обов`язково здолають смертоносний холодний метал, і нехай нам у цій благородній справі допоможе Господь Бог.

 

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR