МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Чоловічі забави
Новини центру
Понеділок, 04 липня 2011, 11:40

ромни мнс

Щорічні змагання з армреслінгу пройшли 30 червня 2011 року серед рятувальників  2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України. Свої сили рятувальники випробовували у двох вагових категоріях: середній – до 84кг, важкій – понад 84кг. Слабких суперників на змаганнях не було, тож боротьба за кожне місце була  запеклою. Високий професіоналізм усіх спортсменів, їх підготовка та налаштованість на перемогу зробили змагання цікавими та непередбачуваними. Вже у відбірковій частині турніру боротьба видалася досить емоційною і напруженою. При цьому перемоги давались кому чистим напруженням м’язів, а кому  вмінням  і досвідом. Адже тактично правильний захват руки суперника може надати перевагу фізично слабшому борцю. У середній категорії впевнено переміг рятувальник  центру Сергій Федина, ІІ місце – Роман Помазан, ІІІ місце – Костянтин  Лапко.  

Найвидовищнішою і найзапеклішою видалась боротьба серед важковиків у  ваговій категорії понад 84 кг. Від початку лідирував Владислав Климович і  вже у фіналі він зміг довести свою беззаперечну перемогу, ІІ місце – Олександр Сердюк, ІІІ місце – Андрій Біляєв.

Спортивні змагання для всіх рятувальників – це один з найкращих способів продемонструвати свої фізичні та морально-вольові якості, а також здобути впевненість у своїх можливостях, що при діях в умовах екстремальної ситуації має вагоме значення - наголосив начальник спеццентру Сергій Біляєв. Він також побажав усім учасникам нових успіхів на спортивних аренах.

   

                                                                                                        2-й Спеццентр МНС України  

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR