МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Події Сумська область: на водоймах загинуло 40 чоловік
Сумська область: на водоймах загинуло 40 чоловік
Вівторок, 28 липня 2015, 12:40

З початку року на водних об’єктах Сумщини потонуло 40 чоловік, у тому числі – 3 дітей. Найбільше трагічних випадків зафіксовано у Сумському районі – 7, Ямпільському – 4, Кролевецькому  – 5 та Білопільському районах – 4. В обласному центрі загинуло 8 людей.

Основну групу ризику складають відпочивальники, які знаходились на водоймах у нетверезому стані. Оскільки під дією алкоголю, людина переоцінює свої сили й не може зорієнтуватися при реальній загрозі її життю.

 

 

27 липня о 21:00, в с.Береза Глухівського  району, з місцевого ставка було піднято тіло чоловіка. Обставини його загибелі з’ясовують правоохоронці.

Днем раніше, о 21:00, в с.Станичне Великописарівського району, з р.Ворсклиця, співробітники рятувально-водолазної служби дістали тіло місцевої жительки. За попередніми даними, напередодні трагедії,  жінка разом з компанією відпочивала на водоймі та вживала спиртні напої. Вже під вечір друзі розійшлися по домівках, а загибла залишилась на березі річки. Наступного дня  місцеві жителі побачили тіло жінки на поверхні водойми ти зателефонували на лінію  «102».

У період літньої спеки все більше людей шукають порятунку від палючого сонця у прохолоді річок та озер. Проте, не можна забувати, що такий відпочинок потребує особливої обережності. Тому, щоб не стати жертвою водяної стихії, треба відповідально ставитись до правил безпечної поведінки на воді. Забороняється купатися у незнайомих та необладнаних для цього місцях. Не можна заходити у воду після довгого перебування на сонці, оскільки від різкого перепаду  температур може стати погано навіть фізично здоровій людині. Не запливайте занадто далеко від берега та не пірнайте на велику глибину, де вода значно холодніша ніж на поверхні, оскільки людину може схопити судома. Перебуваючи на водоймах, відпочивальникам треба слідкувати один за одним, щоб у екстремальній ситуації встигнути вчасно надати необхідну допомогу. В жодному разі не заходити у воду в нетверезому стані та не дозволяти робити це іншим. Особливої уваги потребують діти. Батькам та дорослим треба постійно не випускати їх з поля зору та роз’яснювати малечі про небезпеку на водоймах. І головне, треба добре триматись на воді та змалку навчити цьому дітей!

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR