МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру 18-й Чемпіонат світу серед пошуково-рятувальних собак по системі IRO відбудеться у 2012 році в Україні
18-й Чемпіонат світу серед пошуково-рятувальних собак по системі IRO відбудеться у 2012 році в Україні
Новини центру
Вівторок, 12 липня 2011, 13:47

44 команди з 20 країн світу взяли участь у 17-му Чемпіонаті світу серед пошуково-рятувальних собак по системі IRO, що відбувся з  29 червня по  3 липня 2011 року в населеному пункті Шастр Королівства Бельгія. Українську команду на змаганнях  представляли 5 кінологічних розрахунків: Гомзар Валерій, Романова  Валентина та Давиденко Ірина (2-й Спеціальний регіональний центр швидкого реагування МНС України, м.Ромни Сумської обл.), а також Борисенко Лариса та Мазуренко Тетяна (кінологи-волонтери).

Кінологи з України склали достойну конкуренцію своїм колегам з Австрії, Аргентини, Бельгії, Германії, Чехії, Данії, Фінляндії, Словакії, Франції, Італії, Японії,  Кореї, Нідерландів, Румунії, Словенії, Швеції, Швейцарії, Угорщини та Хорватії.  Високий рівень підготовки українських кінологів при пошуку людей під техногенним завалом, при пошуку заблукалих у лісі та при роботі по сліду відзначила авторитетна суддівська колегія IRO, яка останнім часом активно співпрацює з кінологами МНС України.

Головною ж подією Чемпіонату, принаймні для української делегації, стало вручення їй перехідного прапора  IRO, який символізує право на проведення у наступному, 2012 році, 18-го Чемпіонату світу серед пошуково-рятувальних собак по системі IRO. Змагання відбудуться 26-30 вересня 2012 року в місті Ромни Сумської області на базі 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України.

  

2-й Спеццентр МНС

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR