МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Про нас Навчання
Навчання

Освіта – це скарб, а праця – ключ до нього. Саме завдяки наполегливій праці людина, як правило, і досягає в житті самих недосяжних висот.Перший випуск кінологів МНС

11 рятувальників з різних куточків України - Головних управлінь МНС у Вінницькій, Закарпатській та Кіровоградській областях,  4 СРЦШР (с.Мазанка, АР Крим), 5 СРЦШР (с.Жеребкове, Одеська область) та 6 СРЦШР (м.Дрогобич, Львівська область) -  після трьохмісячного навчання на базі 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС (м. Ромни Сумської області) та здачі відповідних державних іспитів здобули професію «кінолог (рятувальні роботи)».

Детальніше...
 
Тактико-спеціальні навчання

2-4 березня у 2-му Спеціальному регіональному центрі швидкого реагування МНС  пройшли планові широкомасштабні тактико-спеціальні навчання з практичним розгортанням підрозділів.

Детальніше...
 
Від підготовки рятувальника іноді залежить здоров’я і, навіть, життя громадян

6-9 червня у центрі пройшов тиждень підведення підсумків стану службової підготовки за 2010-2011 навчальний рік. Всі підрозділи – групи рятувальних робіт, спеціальних та водолазно-рятувальних робіт, спецробіт з ліквідації наслідків аварій, спецробіт із забезпечення життєдіяльності, піротехнічних робіт, автотранспортного забезпечення, навчальна кінологічна та ремонтні групи, вузол зв’язку та частина спеціалізованих робіт з хімічного, радіаційного та біологічного захисту – доводять свою фаховість шляхом складання іспитів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 2

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR