МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру
Спортивний клуб "Рятувальник"
Спорт
Середа, 15 червня 2011, 19:20

У центрі діють секції з таких видів спорту:
рукопашного бою,
східних багатоборств,
атлетизму,
міні-футболу,
волейболу,
баскетболу,
гирьового спорту,
біатлону,
спортивних танців.
СТАТУТ клубу

Детальніше...
 
Рятувальники проходять висотну підготовку
Навчання
Середа, 15 червня 2011, 20:05

Стало нормою у центрі з періодичністю не менше як раз на тиждень проводити заняття із висотної підготовки з кінологами та рятувальниками – підрозділами, які першими у разі необхідності прибувають на місце надзвичайної ситуаціїї і рятують людей. Сама підготовка включає в себе, власне, уміння правильно використовувати рятувальне та альпіністське спорядження, страхувальні засоби, організацію проведення робіт на висотних конструкціях, підземних спорудах, ємностях, вивчення способів транспортування постраждалих. Разом зі своїми провідниками (у кінологічному підрозділі) важку альпіністську науку опановують, можливо, навіть, більш ретельно і їхні чотирилапі вихованці.

Детальніше...
 
Рятувальники повернулися з Новобогданівки
Залучення
Четвер, 16 червня 2011, 13:20

Відзнаки МНС «За відвагу в надзвичайній ситуації» І, ІІ ступеня та « За розмінування» ІІ ступеня отримали бійці піротехнічного підрозділу та групи ліквідації наслідків аварії,і цілком заслужено. Адже з перших і до останніх днів після вибухів на складах горезвісної 275-ї артбази, поблизу села Новобогданівка Запорізької області, роменські рятувальники разом з фахівцями з інших регіонів брали участь у очищенні території від ракет і боєприпасів. Працювали вони у надзвичайно важких психологічних, фізичних та кліматичних умовах – потрібно було у стислі терміни очистити від «смертельного металу» площу близько 150 гектарів на глибину до 5 метрів. Але бійці МНС доклали максимум зусиль для того, щоб  якнайшвидше (а зарубіжні спеціалісти пророкували термін не менше 5 років) пошкоджена земля стала придатною для користування.  На сьогодні територія артбази вже повністю безпечна. Нещодавно очищена земля була передана МНС місцевій громаді Мелітопольської райдержадміністрації. А на рятувальників МНС, як і завжди, чекають нові випробування.

 
Секція біатлону
Спорт
Середа, 25 квітня 2012, 13:24

Детальніше...
 
Кінологи-рятувальники МНС України - чемпіони світу!
Міжнародна діяльність
Середа, 30 січня 2013, 12:53

26-30 вересня у Ромнах, що на Сумщині, на базі 2 Спеццентру МНС України, зібралася світова еліта кінологів-рятувальників - тут проходив 18 Чемпіонат світу. Протягом 5 днів кінологічні розрахунки з 11 країн світу – Аргентини, Південної Кореї, Німеччини, Чехії, Угорщини, Іспанії, Словенії, Нідерландів, Польщі, Росії та України – демонстрували свої кращі навички та вміння щодо виявлення упродовж 30 хвилин захованих спеціальним чином людей.

Змагання проводилися у 3 категоріях: «Пошук людини по сліду», «Пошук людини у лісі» та «Пошук людини на техногенному завалі», крім цього чотирилапі рятувальники за спеціальною програмою здавали на стадіоні заліки зі слухняності та спритності.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 228

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR