Новини центру

МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру
Спортивний клуб "Рятувальник"
Спорт
Середа, 15 червня 2011, 19:20

У центрі діють секції з таких видів спорту:
рукопашного бою,
східних багатоборств,
атлетизму,
міні-футболу,
волейболу,
баскетболу,
гирьового спорту,
біатлону,
спортивних танців.
СТАТУТ клубу

Детальніше...
 
Рятувальники проходять висотну підготовку
Навчання
Середа, 15 червня 2011, 20:05

Стало нормою у центрі з періодичністю не менше як раз на тиждень проводити заняття із висотної підготовки з кінологами та рятувальниками – підрозділами, які першими у разі необхідності прибувають на місце надзвичайної ситуаціїї і рятують людей. Сама підготовка включає в себе, власне, уміння правильно використовувати рятувальне та альпіністське спорядження, страхувальні засоби, організацію проведення робіт на висотних конструкціях, підземних спорудах, ємностях, вивчення способів транспортування постраждалих. Разом зі своїми провідниками (у кінологічному підрозділі) важку альпіністську науку опановують, можливо, навіть, більш ретельно і їхні чотирилапі вихованці.

Детальніше...
 
Секція біатлону
Спорт
Середа, 25 квітня 2012, 13:24

Детальніше...
 
Кінологи-рятувальники МНС України - чемпіони світу!
Міжнародна діяльність
Середа, 30 січня 2013, 12:53

26-30 вересня у Ромнах, що на Сумщині, на базі 2 Спеццентру МНС України, зібралася світова еліта кінологів-рятувальників - тут проходив 18 Чемпіонат світу. Протягом 5 днів кінологічні розрахунки з 11 країн світу – Аргентини, Південної Кореї, Німеччини, Чехії, Угорщини, Іспанії, Словенії, Нідерландів, Польщі, Росії та України – демонстрували свої кращі навички та вміння щодо виявлення упродовж 30 хвилин захованих спеціальним чином людей.

Змагання проводилися у 3 категоріях: «Пошук людини по сліду», «Пошук людини у лісі» та «Пошук людини на техногенному завалі», крім цього чотирилапі рятувальники за спеціальною програмою здавали на стадіоні заліки зі слухняності та спритності.

Детальніше...
 
Духовий оркестр
Культура
Середа, 25 лютого 2015, 07:24

Духовий оркестр Міжрегіонального центру швидкого реагування МНС - лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Це дружний колектив професійних музикантів, відомий широким репертуаром і майстерним виконанням творів різних стилів і напрямків. Музиканти оркестру з величезним піднесенням грають і військовий марш, і джазову композицію, і романтичний вальс, і тематичні твори для будь-яких урочистостей.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 187

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR