МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру
Наметові табори для дітей
Доброчинність
Середа, 15 червня 2011, 19:49

Щороку рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України проводять наметові табори для дітей віком від 7 до 15 років. Головна мета  таборів - і оздоровлення  дітей. Крім відпочинку діти мають можливість ознайомитися з практичними основами безпеки життєдіяльності, туризму, методами надання першої медичної допомоги, для них проводяться заняття з історії рідного краю, національних традицій та багато іншого. З юним поколінням працюють кращі наставники, які вже давно довели свою фаховість у галузі різностороннього виховання дітей. Це добре відомий роменцям  керівник секції рукопашного бою «Рятувальник» спеццентру МНС сержант служби цивільного захисту Володимир Шинкаренко зі своєю командою.

Детальніше...
 
Тактико-спеціальні навчання
Навчання
Середа, 15 червня 2011, 20:04

2-4 березня у 2-му Спеціальному регіональному центрі швидкого реагування МНС  пройшли планові широкомасштабні тактико-спеціальні навчання з практичним розгортанням підрозділів.

Детальніше...
 
Чотирилапі рятувальники на службі у держави
Кінологія
Понеділок, 21 листопада 2011, 14:37

Назва професії "кінолог" походить від двох древньогрецьких слів: kynos - собака, logos - навчання. Собаки супроводжують людину вже багато тисячоліть. Собака, найближча людині тварина, уособлює такі добрі риси як вірність, пильність, прихильність, щирість і слухняність.Тому часто їх заводять як «друзів сім'ї» або навіть як домашню окрасу.

Детальніше...
 
ВІА "Град"
Культура
Четвер, 17 січня 2013, 14:10

Вокально-інструментальний ансамбль "Град" був створений у 2011 році з числа рятувальників Центру.

Репертуар ВІА «Град» складають пісні, написані професійними композиторами і поетами. Виконуються також твори, написані членами групи.Стиль музики, що виконується ВІА, різноманітний. Він включає в себе як фолк і народні пісні, так і диско, рок музику й поп.

«Град» виконує патріотичні та військово-патріотичні мотиви, любовну лірику, радянські мотиви, пісні-жарти, романси, народні пісні тощо.

 
За минулий тиждень на території Сумської області знешкоджено 8 боєприпасів часів минулих війн
Новини центру
Середа, 18 липня 2018, 11:49

 

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 185

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR