МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру
Міжнародний семінар з кінології
Міжнародна діяльність

13-14 лютого на базі центру у рамках співробітництва між МНС та кінологічною спілкою України пройшов Міжнародний семінар з кінології. У ньому взяли участь представники Ізраїльського клубу пошукових та захисних собак, Російської кінологічної федерації, Кінологічної спілки України,  Білоруського клубу пошукових собак та кінологи Роменського спеццентру МНС. Загалом 48 кінологів під керівництвом всесвітньо відомого колеги з Бельгії Барта Беллона вивчали новітні методи підготовки службових собак до проведення пошукових робіт.

Детальніше...
 
Секція рукопашного бою
Спорт
Середа, 15 червня 2011, 19:23

Детальніше...
 
Наметові табори для дітей
Доброчинність
Середа, 15 червня 2011, 19:49

Щороку рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України проводять наметові табори для дітей віком від 7 до 15 років. Головна мета  таборів - і оздоровлення  дітей. Крім відпочинку діти мають можливість ознайомитися з практичними основами безпеки життєдіяльності, туризму, методами надання першої медичної допомоги, для них проводяться заняття з історії рідного краю, національних традицій та багато іншого. З юним поколінням працюють кращі наставники, які вже давно довели свою фаховість у галузі різностороннього виховання дітей. Це добре відомий роменцям  керівник секції рукопашного бою «Рятувальник» спеццентру МНС сержант служби цивільного захисту Володимир Шинкаренко зі своєю командою.

Детальніше...
 
Тактико-спеціальні навчання
Навчання
Середа, 15 червня 2011, 20:04

2-4 березня у 2-му Спеціальному регіональному центрі швидкого реагування МНС  пройшли планові широкомасштабні тактико-спеціальні навчання з практичним розгортанням підрозділів.

Детальніше...
 
Рятівники спеццентру МНС відпрацювали взаємодію з авіазагоном МНС
Залучення
Четвер, 16 червня 2011, 13:19

Три підрозділи - рятувальники, хіміки та кінологи 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування провели тренувальні польоти із залученням гелікоптера Ніжинського авіаційного загону МНС. Саме ці фахівці першими виїжджають на місце надзвичайних ситуацій, і саме за їх безпосередньої участі була відпрацьована взаємодія роменських та ніжинських рятувальників.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 210

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR