МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру
Хімічний підрозділ 2 СРЦШР став базовим формуванням МНС України
Міжнародна діяльність

Із розширенням зони відповідальності 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування (м.Ромни Сумської обл.) з 4-х до 6-ти регіонів (Сумська, Полтавська, Донецька, Луганська, Дніпропетровська та Херсонські області) на 36 одиниць (з 16 до 52 чоловік) збільшилася штатна чисельність підрозділу радіаційного, хімічного та біологічного захисту центру, який став базовим формуванням МНС України.

Детальніше...
 
Секція атлетизму
Спорт
Середа, 15 червня 2011, 19:22

Детальніше...
 
35 тонн гуманітарної допомоги отримали до Дня Незалежності України мешканці буремного Сходу
Доброчинність
Середа, 15 червня 2011, 19:49

23 серпня, вже в котре, ризикуючи своїм життям, рятувальники зведеного загону Міжрегіонального центру швидкого реагування (м. Ромни Сумської області) ДСНС України на чолі з полковником служби цивільного захисту Сергієм Біляєвим,  доправили 35 тонн гуманітарної допомоги в міста Гірське та Попасне Луганської області.

Детальніше...
 
Від підготовки рятувальника іноді залежить здоров’я і, навіть, життя громадян
Навчання
Середа, 15 червня 2011, 20:04

6-9 червня у центрі пройшов тиждень підведення підсумків стану службової підготовки за 2010-2011 навчальний рік. Всі підрозділи – групи рятувальних робіт, спеціальних та водолазно-рятувальних робіт, спецробіт з ліквідації наслідків аварій, спецробіт із забезпечення життєдіяльності, піротехнічних робіт, автотранспортного забезпечення, навчальна кінологічна та ремонтні групи, вузол зв’язку та частина спеціалізованих робіт з хімічного, радіаційного та біологічного захисту – доводять свою фаховість шляхом складання іспитів.

Детальніше...
 
Рятувальники повернулися з Новобогданівки
Залучення
Четвер, 16 червня 2011, 13:20

Відзнаки МНС «За відвагу в надзвичайній ситуації» І, ІІ ступеня та « За розмінування» ІІ ступеня отримали бійці піротехнічного підрозділу та групи ліквідації наслідків аварії,і цілком заслужено. Адже з перших і до останніх днів після вибухів на складах горезвісної 275-ї артбази, поблизу села Новобогданівка Запорізької області, роменські рятувальники разом з фахівцями з інших регіонів брали участь у очищенні території від ракет і боєприпасів. Працювали вони у надзвичайно важких психологічних, фізичних та кліматичних умовах – потрібно було у стислі терміни очистити від «смертельного металу» площу близько 150 гектарів на глибину до 5 метрів. Але бійці МНС доклали максимум зусиль для того, щоб  якнайшвидше (а зарубіжні спеціалісти пророкували термін не менше 5 років) пошкоджена земля стала придатною для користування.  На сьогодні територія артбази вже повністю безпечна. Нещодавно очищена земля була передана МНС місцевій громаді Мелітопольської райдержадміністрації. А на рятувальників МНС, як і завжди, чекають нові випробування.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 185

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR