МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру
Танцювальний колектив «Smile-Dance»
Культура
Середа, 02 листопада 2011, 16:28

Хореографічний колектив «Smile-Dance» (керівник Анастасія Лашко) створений  у 2009 році на базі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України. Тут кожна дитина знаходить своє покликання, розкриває талант до мистецтва сучасного естрадного танцю. У колективі займаються понад 50 вихованців віком від 4 до 17 років. Працюють вони за танцювальними напрямками Dance mix, Hip-Hop, Jazz-Funk, Contemporary та ін. Діти вчаться володіти сценічною культурою, а також розвивають  цілий ряд рис: почуття колективізму, працьовитості, зібраності, витримки, наполегливості, цілеспрямованості, вміння долати труднощі, виявляти повагу до творчої діяльності інших, чуйності, доброти.

Детальніше...
 
Лікування тварин (з сучасним УЗД)
Кінологія
Понеділок, 21 листопада 2011, 14:34

Наші улюбленці дуже схожі на нас, вони мають свої звички, свій характер, улюблені іграшки та страви. І, на жаль, хворіють вони так само, як і ми. Але на відміну від нас вони не можуть сказати, що у них болить, чи що їх хвилює. Хвороба може проявитись, як в день так і в ночі, в будні чи святкові дні.

Детальніше...
 
Рятувальники дістали собаку із двохметрової ями
Новини центру
Вівторок, 17 липня 2018, 05:49

Детальніше...
 
Культурно - просвітницька робота
Культура
Середа, 15 червня 2011, 19:07

Культурно-просвітницька робота та організація дозвілля для працівників центру проводиться з метою ознайомлення їх зі спадщиною, побутом, традиціями та звичаями українського народу, залученням до громадського життя. У центрі плідно працюють творчі гуртки художньої самодіяльності. Свій мистецький рівень рятувальники та вихованці центру вдосконалюють у вокально-інструментальному ансамблі, духовому оркестрі, гуртках сучасного та спортивного танцю, хорового співу, мистецького кінолекторію, культурології. Усі колективи художньої самодіяльності центру постійно беруть участь у різноманітних святкових концертах, фестивалях та інших мистецьких акціях.

Детальніше...
 
Секція бойових мистецтв
Спорт
Середа, 15 червня 2011, 19:21

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 185

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR