МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру
35 тонн гуманітарної допомоги отримали до Дня Незалежності України мешканці буремного Сходу
Доброчинність
Середа, 15 червня 2011, 19:49

23 серпня, вже в котре, ризикуючи своїм життям, рятувальники зведеного загону Міжрегіонального центру швидкого реагування (м. Ромни Сумської області) ДСНС України на чолі з полковником служби цивільного захисту Сергієм Біляєвим,  доправили 35 тонн гуманітарної допомоги в міста Гірське та Попасне Луганської області.

Детальніше...
 
Знешкоджені 4 протитанкові міни часів війни
Залучення
Четвер, 16 червня 2011, 13:18

О 18:00 13-го квітня з водойми ріки Псел поблизу села Червоне Сумського району водолазами та піротехніками Роменського спеццентру МНС були підняті на поверхню та знешкоджені 4 протитанкові міни часів Великої вітчизняної війни, виявлені на глибині 2-х метрів

 
Танцювальний колектив «Smile-Dance»
Культура
Середа, 02 листопада 2011, 16:28

Хореографічний колектив «Smile-Dance» (керівник Анастасія Лашко) створений  у 2009 році на базі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України. Тут кожна дитина знаходить своє покликання, розкриває талант до мистецтва сучасного естрадного танцю. У колективі займаються понад 50 вихованців віком від 4 до 17 років. Працюють вони за танцювальними напрямками Dance mix, Hip-Hop, Jazz-Funk, Contemporary та ін. Діти вчаться володіти сценічною культурою, а також розвивають  цілий ряд рис: почуття колективізму, працьовитості, зібраності, витримки, наполегливості, цілеспрямованості, вміння долати труднощі, виявляти повагу до творчої діяльності інших, чуйності, доброти.

Детальніше...
 
Лікування тварин (з сучасним УЗД)
Кінологія
Понеділок, 21 листопада 2011, 14:34

Наші улюбленці дуже схожі на нас, вони мають свої звички, свій характер, улюблені іграшки та страви. І, на жаль, хворіють вони так само, як і ми. Але на відміну від нас вони не можуть сказати, що у них болить, чи що їх хвилює. Хвороба може проявитись, як в день так і в ночі, в будні чи святкові дні.

Детальніше...
 
Фахівці центру навчали майбутніх рятувальників
Навчання
П'ятниця, 10 серпня 2018, 10:50

Протягом 2 тижнів курсанти Національного університету цивільного захисту проходили практику у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України (м.Ромни Сумської області). Місце проведення практики саме на Сумщині було обумовлене тим, що саме у цьому регіоні дислокується базовий підрозділ радіаційного, хімічного та біологічного захисту ДСНС України.
З майбутніми рятувальниками проводили практичні заняття та знайомили з технікою, приладами та спорядженням найбільш досвідчені фахівці, за плечима яких безліч виїздів на різноманітні надзвичайні ситуації.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 210

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR