МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру
На місці пожежі рятувальники МНС провели відновлювальні роботи
Залучення
Четвер, 16 червня 2011, 13:17

О 4:30 23 травня до Народної служби порятунку МНС «101» надійшло повідомлення про надзвичайну ситуацію техногенного характеру, що сталася у смт Липова Долина Сумської області. Горів місцевий Будинок культури. До місця події прибуло 5 пожежних обслуг та відповідно 5 одиниць техніки. На момент прибуття вогнем був повністю охоплений глядацький зал будівлі. Площа пожежі склала близько 500 квадратних метрів. Не гаючи часу рятувальники приступили до ліквідації надзвичайної ситуації і об 11.00 пожежа булла ліквідована.

Детальніше...
 
Бажаєте стати кінологом? Навчайтеся!
Кінологія
Понеділок, 21 листопада 2011, 14:34

https://www.youtube.com/watch?v=5Zuj18uuQa8

Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України проводить професійно-технічне навчання за робітничою професією «рятувальник - кінолог». Навчання здюйснюється за державним замовленням та на підставі договорів. Проживання та харчування здійснюється за додаткову плату.

Детальніше...
 
Українські рятувальники у Швейцарії
Міжнародна діяльність
Четвер, 24 липня 2014, 06:00

З  14 по 18 липня  у м. Станс( Швейцарія) відбувся навчальний курс із захисту від  хімічної зброї. Курс  організований Технічним секретаріатом Організації із заборони хімічної зброї спільно з Урядом Швейцарії та був розрахований на фахівців у сфері цивільного захисту та оборони, до компетенції яких належать питання організації заходів у сфері реагування на інциденти, пов’язані із небезпечними хімічними речовинами.

Детальніше...
 
Демеркуризація в нежитловому приміщенні
Новини центру
Вівторок, 02 липня 2019, 09:17

Детальніше...
 
Естетична насолода
Культура
Середа, 15 червня 2011, 19:06

Мистецтво формує сукупність почуттів та ідей людства. Якщо виховне значення інших форм суспільного пізнання має частковий характер: мораль формує моральні норми, політика — політичні погляди, філософія — світогляд, наука робить з людини спеціаліста, то мистецтво впливає комплексно на розум і серце, і немає такого кутка людської душі, який воно не змогло б зачепити своїм впливом. Мистецтво формує цілісну особистість. Саме тому у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України стало нормою проведення різноманітних заходів естетичного спрямування.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 210

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR