МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру
Рятувальники МЦШР ДСНС України провели наметові табори «Патріот – 2018»
Новини центру
Понеділок, 16 липня 2018, 07:02

Детальніше...
 
Естетична насолода
Культура
Середа, 15 червня 2011, 19:06

Мистецтво формує сукупність почуттів та ідей людства. Якщо виховне значення інших форм суспільного пізнання має частковий характер: мораль формує моральні норми, політика — політичні погляди, філософія — світогляд, наука робить з людини спеціаліста, то мистецтво впливає комплексно на розум і серце, і немає такого кутка людської душі, який воно не змогло б зачепити своїм впливом. Мистецтво формує цілісну особистість. Саме тому у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України стало нормою проведення різноманітних заходів естетичного спрямування.

 
Свято справжніх чоловіків
Доброчинність
Середа, 15 червня 2011, 19:47

День Збойних Сил святкували у школі-інтернаті для дітей, позбавлених батьківського піклування, імені Олександри Деревської. Діти яскраво демонстрували свої таланти на святковому концерті - співали,  танцювали, декламували…А ще до них завітали гості, з якими у дітей протягом останніх двох років склалися дуже тісні стосунки – духовий оркестр Спеціального аварійно-рятувального загону МНС, що базується у нашому місті. Вісім діток з інтернату свого часу виявили бажання стати вихованцями цього оркестру, і тепер вони, у новенькій військовій формі, вишколені і підтягнуті, демонстрували своїм товаришам та вихователям чудову гру на різних музичних інструментах як у складі самого оркестру, так і у складі меншого за кількістю учасників ансамблю.

Детальніше...
 
Рятівники спеццентру МНС відпрацювали взаємодію з авіазагоном МНС
Залучення
Четвер, 16 червня 2011, 13:19

Три підрозділи - рятувальники, хіміки та кінологи 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування провели тренувальні польоти із залученням гелікоптера Ніжинського авіаційного загону МНС. Саме ці фахівці першими виїжджають на місце надзвичайних ситуацій, і саме за їх безпосередньої участі була відпрацьована взаємодія роменських та ніжинських рятувальників.

 
Спортивні танці
Спорт
Четвер, 06 жовтня 2011, 15:26

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 185

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR