МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру
Юні кінологи
Кінологія
Понеділок, 21 листопада 2011, 14:33

Дітки - це наше майбутнє. Саме для них керівництво МЦШР організувало при Кінологічному центрі спеціальний клуб, у якому досвідчені наставники-професіонали, за плечима яких купа виїздів на рятувальні операції, будуть ділитися своїми знаннями з підростаючим поколінням.

Детальніше...
 
Українські рятувальники навчаються в Республіці Казахстан
Міжнародна діяльність
П'ятниця, 18 липня 2014, 07:06

Днями  в м. Алмати ( Республіка Казахстан) на базі Республіканського навчально-методичного центру цивільного захисту Міністерства з надзвичайних ситуацій Республіки Казахстан  відбулися  Міжнародні курси щодо запобігання хімічної, біологічної, радіологічної та ядерної (ХБРЯ)  катастроф для інструкторів служб першочергового реагування які на державному чи міжнародному рівні проводять навчання з реагування на надзвичайні ситуації.

 

Детальніше...
 
Збори молодих лейтенантів
Навчання
П'ятниця, 28 листопада 2014, 15:22

26-29 листопада  у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України  пройшли планові   навчально – методичні збори осіб середнього начальницького складу (молодших лейтенантів та лейтенантів), протягом останнього періоду призначених на посади. Після стройового огляду молодші командири покращували свої теоретичні знання та практичні навички на заняттях по цілому спектру аварійно –рятувальних робіт, у чому їм допомагали більш досвідченіші товариші по службі - викладачі: піротехніки, водолази, кінологи, рятувальники, фахівці радіаційного, біологічного та хімічного захисту.

Детальніше...
 
Діємо оперативно і професійно
Новини центру
П'ятниця, 13 липня 2018, 13:45

Детальніше...
 
Рятувальники відсвяткували День української мови та писемності
Культура
Середа, 15 червня 2011, 19:06

«Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінець роду українського, що сягає сивої давнини. І негоже, просто соромно бути поганими нащадками у таких великих і славних батьків. Людині визначено Богом місце народження, країна, небо. Вона не може нічого того поміняти, як не може поміняти саму себе. А якщо щось із того призначеного їй поміняє, то не на краще, бо чуже ніколи не буває кращим. І куди б ти не пішов – твоя Батьківщина, земля твоя, твій народ, твоя мова завжди будуть з тобою.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 185

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR