МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру
Свято справжніх чоловіків
Доброчинність
Середа, 15 червня 2011, 19:47

День Збойних Сил святкували у школі-інтернаті для дітей, позбавлених батьківського піклування, імені Олександри Деревської. Діти яскраво демонстрували свої таланти на святковому концерті - співали,  танцювали, декламували…А ще до них завітали гості, з якими у дітей протягом останніх двох років склалися дуже тісні стосунки – духовий оркестр Спеціального аварійно-рятувального загону МНС, що базується у нашому місті. Вісім діток з інтернату свого часу виявили бажання стати вихованцями цього оркестру, і тепер вони, у новенькій військовій формі, вишколені і підтягнуті, демонстрували своїм товаришам та вихователям чудову гру на різних музичних інструментах як у складі самого оркестру, так і у складі меншого за кількістю учасників ансамблю.

Детальніше...
 
Кінологи несуть чергування на заході країни
Залучення
Четвер, 16 червня 2011, 13:17

Роменські кінологи разом з бійцями Закарпатського спецпідрозділу МНС проводили пошуково-рятувальні роботи у важкодоступній гірській місцевості Закарпаття та Іванофранківщини (саме тут, як відомо, знаходяться популярні гірсько-лижні курорти у селах Ворохта і Буковель), а також супроводжували організовані туристичні групи при підйомі на гори Говерла (висота 2061 метр) та Петрос (висота 2020 метрів).

 
Спортивні танці
Спорт
Четвер, 06 жовтня 2011, 15:26

 

Детальніше...
 
Юні кінологи
Кінологія
Понеділок, 21 листопада 2011, 14:33

Дітки - це наше майбутнє. Саме для них керівництво МЦШР організувало при Кінологічному центрі спеціальний клуб, у якому досвідчені наставники-професіонали, за плечима яких купа виїздів на рятувальні операції, будуть ділитися своїми знаннями з підростаючим поколінням.

Детальніше...
 
Українські рятувальники навчаються в Республіці Казахстан
Міжнародна діяльність
П'ятниця, 18 липня 2014, 07:06

Днями  в м. Алмати ( Республіка Казахстан) на базі Республіканського навчально-методичного центру цивільного захисту Міністерства з надзвичайних ситуацій Республіки Казахстан  відбулися  Міжнародні курси щодо запобігання хімічної, біологічної, радіологічної та ядерної (ХБРЯ)  катастроф для інструкторів служб першочергового реагування які на державному чи міжнародному рівні проводять навчання з реагування на надзвичайні ситуації.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 210

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR