МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру
Міст на Луганщині відновлено
Доброчинність
Середа, 15 червня 2011, 19:46

Зведеним загоном Міжрегіонального центру швидкого реагування  на чолі з полковником служби цивільного захисту Сергієм Біляєвим було повністю відновлено одну із основних “транспортних артерій” Луганщини - автомобільний міст “Томашівський.” Це один з трьох мостів через річку Сіверський Донець,  що сполучає залізничний вокзал «Рубіжне» та смт. Новодружеськ.

Детальніше...
 
Знешкоджені 4 протитанкові міни часів війни
Залучення
Четвер, 16 червня 2011, 13:18

О 18:00 13-го квітня з водойми ріки Псел поблизу села Червоне Сумського району водолазами та піротехніками Роменського спеццентру МНС були підняті на поверхню та знешкоджені 4 протитанкові міни часів Великої вітчизняної війни, виявлені на глибині 2-х метрів

 
Навчання з цивільного захисту міста Ромни
Навчання
Понеділок, 29 вересня 2014, 13:11

26 вересня відповідно плану підготовки цивільного захисту м. Ромни на 2014 рік Роменським управлінням експлуатації газового господарства на базі полігону Міжрегіонального центру швидкого реагування було проведено показове спеціальне об‘єктове навчання з цивільного захисту на тему : «Пошкодження підземного газопроводу низького тиску та газової котельні лікарні в результаті терористичного акту».

Детальніше...
 
ДСНС України у взаємодії з рятувальними службами Євросоюзу
Міжнародна діяльність
Понеділок, 20 жовтня 2014, 08:18

Державна служба України з надзвичайних ситуацій прагне сформувати Службу порятунку європейського рівня та вдосконалити систему цивільного захисту країни. Саме тому ДСНС України постійно налагоджує співпрацю зі своїми європейськими колегами аби вивчити їх позитивний досвід у сфері запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій. Особливо продуктивно наразі налагоджена співпраця між Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Державною пожежною службою Республіки Польща.

Детальніше...
 
На Сумщині впав літак
Новини центру
П'ятниця, 13 липня 2018, 13:27

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 185

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR