МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру
Духовий оркестр
Культура
Середа, 25 лютого 2015, 07:24

Духовий оркестр Міжрегіонального центру швидкого реагування МНС - лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Це дружний колектив професійних музикантів, відомий широким репертуаром і майстерним виконанням творів різних стилів і напрямків. Музиканти оркестру з величезним піднесенням грають і військовий марш, і джазову композицію, і романтичний вальс, і тематичні твори для будь-яких урочистостей.

Детальніше...
 
Громадська організація "Клуб спортивного туризму "Ромен"
Доброчинність
Середа, 02 листопада 2016, 09:40

Громадська організація "Клуб спортивного туризму "Ромен" створена для сприяння розвитку спортивного і масового туризму, підвищення ролі спорту та фізичної культури у житті людини. Організована групою ентузіастів, з числа працівників Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, за плечима у яких туристичні маршрути на теренах України та поза її межами. Орієнтована на всі вікові категорії, особливо молодь регіону.

 

 

 
Демеркуризація житла
Новини центру
Четвер, 04 липня 2019, 10:34

Детальніше...
 
МЦШР ДСНС став членом Міжнародної рятувальної організації IRO
Міжнародна діяльність

15 кінологічних розрахунків МЦШР ДСНС України та 7 волонтерів (громадське об’єднання «Щит», Павлоградський райвідділ ГУ МНС у Дніпропетровській області та Кінологічна спілка України (м.Київ)) тепер зможуть представляти Україну і брати участь у пошуково-рятувальних операціях у різних куточках світу у складі Міжнародної організації рятувальних собак IRO (Internationale Rettungshunde Organisation). Таке рішення про зарахування 2 СРЦШР МНС України до складу цього професійного інтернаціонального об’єднання кінологів було нещодавно прийняте його керівництвом. А передувала цьому рішенню копітка праця спеціалістів Роменського підрозділу зі здачею відповідних заліків по класу «В», де рятувальники зі своїми чотирилапими вихованцями доводили свою фаховість при пошуку постраждалих під техногенним завалом і заблукалих у природному середовищі, демонстрували свої навички у слідовій роботі та у слухняності й спритності. Членами IRO (штаб-квартира знаходиться в Австрії) вже являються державні та волонтерські організації з 36 країн світу, серед яких «Центроспас» МНС Росії, а також представники  Аргентини, Австрії, Бельгії,  Бразилії, Канади, Швейцарії, Колумбії, Чеської Республіки, Німеччини, Данії, Естонії, Іспанії, Фінляндії, Франції, Англії, Греції, Хорватії, Угорщини, Італії, Японії, Кореї, Мексики, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Румунії, Швеції, Словенії, Словаччини, Таїланду, Туреччини, Тайваню,  Дубаю, Уругваю та США.

Детальніше...
 
Громадська організація "Служу народу України"
Доброчинність
Середа, 15 червня 2011, 19:50

 

У 2013 році у Центрі створена та успішно функціонує ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «CЛУЖУ НАРОДУ УКРАЇНИ». Організація була утворена для більш ефективного патріотичного виховання молоді і сприяє еконо­мічному, історико-культурному  та духовному становленню України, миру і злагоди у суспільстві та вирішенню статутних завдань Організації.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 210

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR